Rozkład Jazdy

Linia Komunikacyjna Jelenia Góra - Kowary - Kowary Górne

Nr.Kursu

1

2

3

4

5

6

7

1

2

3

4

5

6

7

km

Dworce i przystanki

BS

A

B

A

B

AS

B

BS

A

B

A

B

AS

B

0

Jelenia Góra PKP

05:15

06:25

08:40

13:00

14:30

14:45

18:55

06:25

07:52

09:38

14:26

15:55

15:55

19:52

1

Jelenia Góra UM

05:20

06:28

08:45

13:05

14:35

14:50

19:00

06:24

07:49

09:37

14:24

15:54

15:54

19:49

8

Mysłakowice ELE

05:30

06:37

08:54

13:22

14:48

15:03

19:05

06:19

07:35

09:27

14:14

15:48

15:48

19:44

9

Mysłakowice N/Ż

05:31

06:39

08:56

13:24

14:50

15:05

19:06

06:18

07:33

09:25

14:12

15:45

15:45

19:42

10

Mysłakowice PKP

05:32

06:42

08:57

13:26

14:53

15:08

19:08

06:17

07:30

09:23

14:10

15:40

15:40

19:40

13

Kostrzyca

05:37

06:47

09:04

13:31

14:58

15:13

19:10

06:13

07:27

09:18

14:05

15:35

15:35

19:35

14

Kostrzyca N/Ż

05:37

06:49

09:05

13:33

15:00

15:15

19:12

06:12

07:25

09:17

14:03

15:34

15:34

19:34

15

Kowary N/Ż

05:41

06:51

09:06

13:35

15:02

15:17

19:14

06:11

07:22

09:14

14:02

15:32

15:32

19:32

16

Kowary PKP

05:42

06:52

09:07

13:36

15:03

15:18

19:13

06:07

07:20

09:13

14:00

15:30

15:30

19:30

17

Kowary Pocz.

06:55

09:08

15:08

19:15

07:17

09:11

15:27

19:26

18

Kowary Średnie

06:57

09:09

15:11

19:16

07:15

09:10

15:25

19:24

19

Kowary Filce

06:59

15:11

19:16

07:12

15:22

19:22

20

Kowary Górne

07:02

15:17

19:20

07:10

15:20

19:20

POWROTY

A - Nie kursuje w Boże Narodzenie, Wielkanoc i Nowy Rok.

B - Kursuje od poniedziałku do piątku w dni powszednie.

S - Kursuje w soboty.



Linia komunikacyjna: J.Góra/PKP/-Kowary/PKP/-Karpacz Gówny

Nr.Kursu

1

2

3

4

5

1

2

3

4

5

6

km

Dworce i przystanki

A

N

N

N

A

AC

N

N

N

N

A

0

Jelenia Góra PKP

10:20

12:00

14:00

18:00

21:00

12:32

12:59

13:56

16:01

20:21

22:50

1

Jelenia Góra Tunel

12:31

12:58

13:55

16:00

20:00

22:49

1

Jelenia Góra Kochan

12:30

12:57

13:54

15:59

19:59

22:48

1

Jelenia Góra UM

10:28

12:10

14:10

18:10

21:05

12:29

12:56

13:53

15:58

19:58

22:47

2

Jelenia Góra Hotel, Sude

10:30

12:12

14:12

18:12

21:07

12:28

12:55

13:52

15:57

19:57

22:46

2

Jelenia Góra, sud, kos

10:31

12:13

14:13

18:13

21:08

12:27

12:54

13:51

15:56

19:56

22:45

3

Jelenia Góra, cmen,now

10:32

12:14

14:14

18:14

21:09

12:26

12:53

13:50

15:55

19:55

22:44

8

Myslak.Elektrim

10:37

12:19

14:19

18:19

21:13

12:20

12:46

13:43

15:48

19:48

22:37

9

Mysłakowice N/Ż

10:39

12:20

14:20

18:20

21:14

12:18

12:43

13:41

15:46

19:46

22:36

10

Mysłakowice PKP

10:40

12:21

14:21

18:21

21:15

12:16

12:41

13:40

15:45

19:45

22:35

13

Kostrzyca

10:45

12:26

14:26

18:26

21:20

12:12

12:36

13:35

15:40

19:40

22:30

14

Kostrzyca N/Ż

10:47

12:28

14:28

18:28

21:22

12:11

12:34

13:34

15:39

19:39

22:28

15

Kowary N/Ż

10:49

12:30

14:30

18:30

21:23

12:10

12:32

13:32

15:37

19:37

22:26

16

Kowary PKP

10:50

12:32

14:32

18:32

21:25

12:09

12:31

13:30

15:35

19:35

22:25

18

Krzaczyna

10:53

12:35

14:35

18:35

21:27

12:06

12:28

13:27

15:32

19:32

22:24

20

Ścięgny

10:56

12:38

14:38

18:38

21:29

12:03

12:25

13:25

15:30

19:30

22:22

22

Karpacz PKP

11:00

12:42

14:42

18:42

21:32

12:00

12:20

13:22

15:27

19:27

22:19

23

Karpacz, Bachu

11:03

12:45

14:45

18:45

21:35

11:56

12:16

13:19

15:24

19:24

22:16

24

Karpacz, Os.zdrój

11:06

12:48

14:48

18:48

21:37

11:53

12:13

13:16

15:21

19:21

22:13

25

Karpacz, Biały,jar

11:09

12:52

14:52

18:52

21:39

11:50

12:10

13:13

15:18

19:18

22:10

26

Karpacz,mors,ok

11:12

12:55

14:55

18:55

21:41

11:46

12:07

13:11

15:16

19:16

22:08

27

Karpacz, Pegaz

11:15

12:58

14:58

18:58

21:43

11:44

12:05

13:09

15:14

19:14

22:07

28

Karpacz, Wang

11:18

13:01

15:01

19:01

21:45

11:42

12:03

13:07

15:12

19:12

22:06

28

Karpacz, Górny

11:21

13:04

15:03

19:03

21:47

11:40

12:00

13:05

15:10

19:10

22:00

POWROTY

A - Nie kursuje w Boże Narodzenie, Wielkanoc i Nowy Rok.

C - Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie.

N - Kursuje tylko w niedziele.


Eljan-trans Jan Szymczak
Jelenia Gora 58-500
ul.W.Polskiego 3/18
nip 611 111 26 79
tel/fax 75 75 23 084
tel kom 602660819
e-mail: firmaamorek@poczta.fm

(c) Eljan-Trans 2010. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: Jakub Szymion - jshym1@gmail.com